Individuální kurzy cínovaného šperku

V tomto albu najdete fotografie některých šperků, které si zákaznice samy navrhly a vytvořily pod naším vedením při individuálních kurzech cínování Tiffany technikou v našem obchodě Sorcha-Art.

Chtěli byste si též vyzkoušet techniku cínování? Více informací a přihlášku najdete ZDE.


Nádherný šperk si dnes 17. 5. 2019 vytvořila při individuálním kurzu cínování paní Ludvíkovská. A pak že to nepůjde :)


Krásný přívěsek si dnes 15. 2. 2019 vytvořila při individuálním kurzu cínovaného šperku paní Pavlíková. Přívěsek doplňuje kapka červeného jaspisu a je patinován a leštěn.


Úžasný přívěsek připomínající vesmír si vytvořila při individuálním kurzu cínovaného šperku 19. 12. 2018 paní Lukešová. Přívěsek doplňuje kámen lapis lazuri a je patinován a leštěn.


Tento krásný šperk vznikl ve středu 14. 11. 2018 pod rukama paní Michlové a na její přání jsme ho ponechali v originální stříbrné barvě. Jsem šťastná, když na konci kurzu vidím rozzářený úsměv zákaznice a slyším slova "nevěřila jsem, že takový šperk dokážu vyrobit".


(1. 11. 2018) Přívěsek ve tvaru javorového listu vznikl při individuálním kurzu cínovaného šperku s paní Šimkovou. Využili jsme nádherného žilkování v kameni, které přímo vybízelo k tomuto tvaru.

(31. 10. 2018) Paní Kůsová si jako téma individuálního kurzu cínovaného šperku zvolila náramek s kamínkem růženínu. Vytvořila si velmi elegantní a zajímavě řešený šperk, který jsme ponechali na její přání ve stříbrné barvě. Máme radost, že se jí tvoření líbilo.

(13. 10. 2018) Při sobotním kurzu cínovaného šperku si paní Hřebíčková u nás vytvořila krásné dlouhé náušnice doplněné vlastní vinutou perlou.

(26. 9. 2018) Další krásný šperk vznikl dnes při individuálním kurzu cínovaného šperku tentokráte pod rukama paní Evy Maceškové. Děkujeme a věříme, že ji tato technika okouzlila stejně jako kdysi nás.

Paní Hošnová využila možnosti našeho individuálního kurzu cínování a vytvořila si cínovaný šperk s fusingovým sklem. Moc se jí povedl a my děkujeme za její důvěru.


(24. 7.  2018) I přesto, že máme od pondělí oficiální dovolenou, nezahálíme a domluvili jsme si s paní Pitterovou individuální kurz cínovaného šperk.

Paní Fojtíková si vybrala jako téma kurz přívěsek    srdce vytvořené kombinací technik cínování a wire wrapping.  


(22. 5. 2018) Cínovaný šperk kruhového tvaru doplněný skleněným kabošonem od slečny Dvořákové.

(7. 5. 2018) Paní Boušková zvolila do svého cínovaného šperku modré fusingové sklo.


Paní Kopečná vytvořila cínovaný šperk, kterému dominuje minerál růženín.


Slečna Tlapová doplnila svůj cínovaný šperk zeleným fusingovým sklem.